W piątkowe popołudnie 20 marca br. w Gminnym Centrum Kultury odbyły się warsztaty rękodzielnicze – warsztaty wielkanocne. Dzieci w skupieniu, pod okiem instruktorki, Pani Eweliny tworzyły wielkanocne stroiki. Przy wykorzystaniu kolorowych pisanek, brzozowych wianków, mchu, wstążek oraz kolorowych kwiatów powstawały prawdziwe małe, piękne rękodzieła. Nie zabrakło uśmiechów, kreatywności i radości ze wspólnego tworzenia.
Na zakończenie warsztatów dzieci z dumą zabrały swoje stroiki do domu, gdzie będą stanowić piękną dekorację świąteczną.
