RADOSNYCH ŚWIĄT


Składam życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia. Pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego oraz smacznego święconego w gronie najbliższych osób.

Dominika Witkowska
Dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Miączynie