ANKIETA

Szanowni Państwo, Gminne Centrum Kultury działa w naszej gminie od kilku miesięcy. To czas budowania oferty kulturalnej, edukacyjnej i integracyjnej dla mieszkańców. Chcemy, aby było to miejsce tworzone wspólnie z mieszkańcami – otwarte, aktywne i odpowiadające na realne potrzeby dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Prosimy o wypełnienie krótkiej anonimowej ankiety. Państwa opinie pomogą nam zaplanować ciekawe zajęcia, warsztaty i wydarzenia. Chcemy, aby nasza oferta była idealnie dopasowana do Waszych pasji, wieku i wolnego czasu. Prosimy o poświęcenie 3 minut na wypełnienie poniższej, anonimowej ankiety.